O nás

Firma LUKETA je založená od roku 2008. Zaoberá sa výrobou interiérového zariadenia na mieru. Ponúkame komplexné služby výroby a montáže nábytku. Cielom našej firmy je čo možno najviac vychádzať v ústrety Vašim konkrétnym požiadavkám. V súčasnosti sa snažíme zabezpečiť zákazníkom hlavne kvalitné produkty za prijateľnú cenu a taktiež pokryť celý rad služieb od objednania až po dodávku a montáž.

GetaCore

Umelý kameň GetaCore® predstavuje dokonalú harmóniu estetiky a funkcionality. Kombinácia rôznych farieb a textúr dáva široké možnosti pri tvorbe interiérových riešení a dizajnových konceptov.

Vynikajúce vlastnosti materiálu a skúsenosti renomovaného výrobcu, nemeckej firmy Westag&Getalit AG, sú zárukou vašej spokojnosti pri každodennom používaní.

GetaCore® je minerálny materiál spojený akrylovým pojivom. Vďaka neporéznemu povrchu sa ľahko udržiava bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami. Nezachytáva sa na ňom špina, či baktérie a spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na hygienu. Kameninový vzhľad je príjemne teplý na dotyk. Materiál je zdravotne nezávadný a vhodný pre použitie v priestoroch určených pre prácu s potravinami. Výhodou materiálu GetaCore® je aj možnosť spájať ho takmer bez obmedzení opticky nerozpoznateľným spojom.

V neposlednej rade je obrovskou výhodou umelého kameňa oproti iným materiálom (prírodný kameň, laminátová drevotriesková doska a pod.) jeho opraviteľnosť. V prípade poškodenia je možné opraviť poškodené miesto na nerozoznanie od pôvodného povrchu.

Materiál je krátkodobo odolný voči teplotám do 180°. Je však termicky formovateľný, čo dáva spracovateľom takmer neobmedzené možnosti.

Sotva sa nájde pre interiérovú tvorbu obdobný produkt, ktorý ponúka také mnohostranné využitie s takými vynikajúcimi vlastnosťami za primeranú cenu.

Povrchový materiál RAUVISIO mineral

Masívny, plne sfarbený minerálny materiál  pozostáva z jednej tretiny akrylátových živíc a z dvoch tretín hydroxidu hlinitého s farebnými pigmentmi. Pozitívne vlastnosti jednotlivých prvkov sa spájajú do širokospektrálne  použitelného materiálu, ktorý má vzhľad podobný kameňu, ale je príjemne teplý na dotyk a dá sa vynikajúco opracovať.

Povrchový materiál RAUVISIO mineral je mnohostranne využiteľný v kuchyni, kúpeľni, v kancelárii, vo verejných priestoroch, v gastronómii a v hoteloch, v laboratóriách ako aj v medicínskom prostredí. Mimo použitia ako povrchová plocha nábytku sa tento odolný minerálny materiál hodí  perfektne na výrobu umývadiel do kuchýň  a kúpeľní.

Referencie

Villa Glória

Villa Glória
Pinelova Nemocnica Pezinok